تماس

منتظر دریافت عقیده و پیشنهاد و انتقادات شما در مورد این سایت و آب معدنی دماوند هستیم.

dambedam@gmail.com

62 دیدگاه در “تماس

 1. امیدوارم اب معدنی دماوند دوباره به باز اربرگردد اما باسیاست های احمقانه تبلیقی که از دست اندر کاران تبلیقاتی واطلاع رسانی این شرکت میبینم گمان می کنم این ارزو براورده نگردد

  ارزیابی شما: مثبت یا منفی Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مادرجنده های دزد و بیشزف
  امیدوارم بالای دار رفتن تک تک شما و اون خامنه ای کثیق رو شاهر باشیم یه زودی

  کیر تو کس خواهر و مادرت که این نظر رو هوندی و منتشر نکردی. آه مردم گردن شما و اون خامنه ای جنایتکار رو میگیره یک روزی

  ارزیابی شما: مثبت یا منفی Thumb up 0 Thumb down 0

  • باسلام واحترام و عرض ادب
   حسب اتفاق درحال گشت وگذر در اینترنت بودم ناگهان با نامی مشابه مشخصات خودم برخورد کردم که با الفاظ زشت و بسیار بی ادبانه نظر خود را ارائه نموده.
   توصیه بنده این شخص : اگر قصد توهین به هر کسی داری شهامت داشته باش و از نام واقعی خودت استفاده کن ته از نام دیگر شهروندان.
   واقعا” آدم ضعیفی هستی.
   از طرف مالک واقعی نام
   ضمن از مدیریت محترم سایت نیز خواهشمندم نظرات با الفاظ رکیک تایید یا منتشر نفرمابند.
   با ورود فراوان بر شما

   ارزیابی شما: مثبت یا منفی Thumb up 0 Thumb down 0

 3. من و خانواده ام ، سالیان سال است که از آب معدنی دماوند استفاده میکنیم . معتقد هستم این آب در ایران بی رقیب است . بعلت اینکه اولا مستقیما از کوه به پائین روان است و حتا آب خام دماوند را مسافران جاده هراز که از دامنه کوه همانند چشمه بیرون میریزد ، می بینند و در همانجا از این آب طبیعی و زلال می آشامند و بطری ها ، از این آب را که سرشار از املاح مفید معدنی است ، با خود میبرند. حالا این آب سبک و معدنی را یک شرکت صاحب اعتبار فرانسوی ، با وسواس تمام عیار ( بعلت مرغوبیت آب و نیز نام خود ) با بهترین کیفیت به مردم ایران عرضه مینماید. باعث نهایت تاسف است که مرکزی ، اعلام مینماید آب معدنی دماوند آلوده است . اما واتا ، دی دی ، و صدها ازاین نوع آبهای بطری شده بی منبع بی ماخذ و تلخ ، آلودگی ندارند ابدا ، ابدا . به یاد دارم سالها پیش که پپسی کولا معروفیت عجیبی داشت و فروش کم نظیر ، رقبای نادان ، برای تخریب آن محصول مورد علاقه مردم ، کار ناجوانمردانه ای را طراحی و اجراء کردند. ” در بطریهای پپسی کولا ، سوسک می انداختند و در مراکز عام , آن بطری هارا در معرض دید مردم قرار میدادند. بدیهی است ضرر وزیانی به کارخانه پپسی کولا وارد شد اما از محبوبیت آن محصول کاسته نشد. به تصور من ، گروهی نا بکاردر صدد لطمه زدن به کارخانه آبمعدنی دماوند هستند. نیت ناپاکشان شاید این باشد که این کارخانه معتبر را به تعطیلی بکشانند و کارگران آنرا به سیل بیکاران اضافه کنند و نهایتا آن کارخانه را متصرف شوند و با نام دیگری ، این محصول را دوباره عرضه نمایند. ویا محصولات نامرغوب واتا وغیره وغیره را به مردم تحمیل کنند. تا این محصولات رو بتزاید و ناشناخته ، به سرنوشت ” سبلان ” گرفتار نشود. من در حال حاضر ۱۱ باکس آبمعدنی دماوند ۱٫۵لیتری دارم . امیدوارم این شرکت از مظان اتهام خارج شود و من بتوانم پس از مصرف این ۱۱ باکس دوباره دماوند را ذخیره کنم .

  ارزیابی شما: مثبت یا منفی Thumb up 0 Thumb down 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا جواب معادله را با اعداد انگلیسی وارد نمایید: *

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: