آب معدنی طبیعی دماوند از کجا پر می‌شود ؟

با سلام و ادب خدمت همه دوستداران دماوند که این پرسش  را طرح کردند: آب معدنی طبیعی دماوند از کجا پر می‌شود ؟
استاندارد ۲۴۴۱ را اگر مطالعه کنیم تعریفی دارد درباره آب معدنی وطبیعی که می گوید آب معدنی طبیعی آبی است که از منابع طبیعی مانند چشمه  و نقاط حفاری شده از سفره های آب زیر زمینی بدست می‌آید و کلیه اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هرگونه آلودگی یا تاثیرات  خارجی روی کیفیت آن باید انجام بگیرد.

شرکت آبهای معدنی دماوند ابتدا منبع آب خود را از چشمه اعلاء دماوند انتخاب کرده بود که بعدها با افزایش جمعیت و وسائط تقلیه و ساخت وساز ها و استفاده از سمپاشی های شیمیائی و… در منطقه چشمه اعلاء شروع کرد به مطالعه و استفاده از کارشناسان و اساتید ایرانی و فرانسوی که ببیند می‌تواند همان آب معدنی طبیعی  دماوند را از گزند روز گار حفظ کند یا نه.

پس از صرف وقت بسیار و هزینه‌های گزاف با مساعدت متخصصین ایرانی و کمک فنی اویان فرانسه و کارشناسان بین المللی زمین شناس توانستند همان منیع پاک و معدنی و طبیعی آب را از اعماق زمین با رعایت کلیه استانداردهای داخلی و خارجی در دو سه کیلومتری جشمه اعلا استحصال نمایند و نسبت به حفاظت آن و جلوگیری از هرگونه آلودگی با تاثیرات خارجی اقدام لازم بعمل آوردند.

بنابراین آبی که می‌نوشیم آب پاک است، آب خالص است، آب طبیعی است و آب معدنی است. آبی است که از دل طبیعت دماوند بدست می‌آید، آبی از سفره زیر زمینی است و آبی که کلیه اقدامات لازم برای حفاظت آن به انجام رساندند. به ترکیبات روی لیبل هم توجه فرمایید .
با بهترین آرزوها برای همه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا جواب معادله را با اعداد انگلیسی وارد نمایید: *

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: